motocykle, serwis, części zamienne

Firma MOTOPROJEKT SERVICE  została założona, w 2003 roku we Wrocławiu, przez pasjonatów motoryzacji.

Profilem firmy jest przede wszystkim import, sprzedaż i naprawa motocykli. Sprowadzamy także części zamienne i tuningowe do motocykli. Większość pojazdów oraz używanych części zamiennych jest importowana z Francji i Niemiec. Taka polityka firmy zapewnia dbałość o wysoką jakość oferowanych towarów a także szanuje Państwa portfel. Dzięki wtórnemu obrotowi części zamiennych dbamy także o ochronę środowiska naturalnego.

Od 2010 roku szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych motocykli. Rynek zakupów zawęziliśmy tylko do dwóch sprawdzonych i zaufanych francuskich kontrahentów. Importowane motocykle oglądamy i sprawdzamy osobiście i wybieramy tylko te, które zapewnią bezpieczeństwo przyszłym użytkownikom. Sprowadzony przez nas motocykl przechodzi przegląd techniczny i jest rejestrowany w Polsce. Na każdym z motocykli sami jeździmy sprawdzając go w warunkach drogowych. Mamy przy tym mnóstwo frajdy, a przyszłemu właścicielowi przekazujemy pojazd sprawdzony zarówno pod względem prawnym jak i technicznym. Staramy się także realizować indywidualne zamówienia.

Od wielu lat serwisujemy nasze motocykle a także tuningujemy według naszych projektów i na zamówienie klienta. Współpracujemy z europejskimi firmami w zakresie importowania części zamiennych i tuningowych. Z początkiem roku 2016 podjęliśmy decyzje o otwarciu naszego serwisu dla wszystkich motocyklistów i nadaliśmy mu logo THE MECHANICS MOTORCYCLES TEAM. Wykonujemy wszelkie naprawy bieżące, powypadkowe, typu fast servis oraz tuning. Pracujemy między innymi na urządzeniach diagnostycznych włoskiej firmy TEXA oraz  laserowym systemie do kontroli geometrii niemieckiej firmy PROFI PRODUCTS.

Prowadzimy także wysyłkową sprzedaż części zamiennych za pośrednictwem sklepów Allegro. Dzięki serwisowi Allegro możecie Państwo szybko przeglądnąć naszą ofertę a pozytywne komentarze poświadczą o naszym rzetelnym podejściu do klienta.

Motocykle to nasze hobby i pasja. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.