motocykle, serwis, części zamienne

Suzuki Hayabusa… we wprawnych rękach najprawdziwsza królowa autostrad i skuteczny miejski wojownik, według nas to jeden z najwspanialszych do dziś projektów motocykla. Tak mówi o nim jego kierowca testowy (od początku projektu):

Yuichi Nakashima

Jestem kierowcą testowym Hayabusy od samego początku. Mogę powiedzieć, że silnik Hayabusy ma przytłaczającą moc i jest wspaniale dopracowany – niczego nie można z nim porównać. Po przejechaniu się Hayabusą nie będziecie chcieli jeździć żadnym innym motocyklem – wystarczy raz doświadczyć jak Hayabusa rozpędza się do wysokiej prędkości i jaka jest zwrotna. Zachęcam, aby spróbować.

Ale żeby w pełni cieszyć się jazdą tym motocyklem należy co jakiś czas skontrolować między innymi przednie zawieszenie, które przy masie i mocy Hayabusy jest narażone na szybsze zużycie. Podstawowymi parametrami przy wymianach jest poziom oleju L01 480ml oraz długość sprężyn 240mm. Oczywiście zawsze też sprawdzajcie stan panewek które przy normalnym użytkowaniu wydaja się być odpowiednio trwałe.

samochody, motocykle, części zamienne